Konkurs Naukowy E(x)plory daje szanse naukowego rozwoju młodzieży w wieku 13-20 lat. Już po raz szósty wystartowaliśmy z rekrutacją, która trwa do 29 stycznia 2017 roku. Przez ten czas przyjmujemy zgłoszenia projektów naukowych, które mają szansę znaleźć się w finale Konkursu Naukowego E(x)plory 2017. Podczas Konkursu Naukowego E(x)plory można poznać niezwykłych ludzi o podobnych zainteresowaniach, skonfrontować swój pomysł z autorytetami ze świata nauki, a przede wszystkim uwierzyć we własne naukowe możliwości. To powody, dla których pasjonaci nauki powinni spróbować zgłosić swój projekt naukowy.

19-latek, Michał Zwierz – Laureat Konkursu Naukowego 2016 oraz Innowator Jutra 2016 pokazał swój potencjał naukowca na Imperial Colleage w Londynie podczas konferencji Poland 2.0!
Już za dwa dni, w piątek, 21 października Dyrektor Fundacji Zaawansowanych Technologii – organizatora E(x)plory wystąpi na konferencji Poland 2.0 Summit w Londynie. Joanna Gogolińska będzie jednym z gości panelu dyskusyjnego: „Przebudzenie ducha przedsiębiorczości od wczesnych etapów edukacji”. Nasz...

Już po raz czwarty gościliśmy pasjonatów nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań na Kongresie E(x)plory. Tym razem zawitaliśmy do Gdyni, a obszar innowacji który poddaliśmy dyskusji i analizie dotyczył sportu

Aż 26 osób zostało nagrodzonych w finale Konkursu Naukowego E(x)plory 2016! Fundacja Zaawansowanych Technologii oprócz 3 głównych nagród pieniężnych oraz nagród w postaci wyjazdów na prestiżowe konkursy zagraniczne, wręczyła nagrody specjalne od Partnerów E(x)plory. 

Wybraliśmy Innowatora Jutra. W tym roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy plebiscyt internetowy. Celem było ukazanie jak ciekawymi ludźmi są Młodzi Naukowcy E(x)plory. Zanotowaliśmy 12931 głosów! Można stwierdzić, że Plebiscyt jako nowy projekt E(x)plory wzbudził zainteresowanie.