Kongres E(x)plory, to miejsce, które łączy młodych innowatorów, dojrzałe startupy oraz inwestorów i biznes. Już po raz czwarty zaprosimy do Polski najwybitniejszych przedstawicieli nauki i biznesu. Innowatorów i startupowców, którzy dzisiaj zmieniają otaczającą nas rzeczywistość. Chcemy aby stali się oni źródłem inspiracji, ale również wiary i siły w swoje możliwości, pomysły i projekty.

Pierwsza edycja Kongresu „Innowacje w Polsce: Dzisiaj i jutro” odbyła się 26-27 marca 2015 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia. Wzięło w nim udział 47 prelegentów, ekspertów z Polski i zagranicy. Odbyło się 16 paneli dyskusyjnych i wykładów o przyszłości rynku innowacji i rozwoju technologicznym.

2 grudnia 2015 r. w Warszawie odbyła się II edycja Kongresu E(x)plory „Innowacje – do przodu, czyli którędy?”, ze specjalnym udziałem Arnona Barnesa. Popularnego przedsiębiorcy, mentora biznesu oraz coacha. Struktura Kongresu była trójpoziomowa: Młodzi innowatorzy/ Start-upowcy/ Przedsiębiorcy i inwestorzy.

III Kongres E(x)plory odbył się w dniach 27-28 kwietnia 2016 roku. Wątkiem przewodnim III Kongresu E(x)plory “Innowacje w przestrzeni” była proinnowacyjna przestrzeń. Gościem specjalnym był Alexander Kjerulf, światowy ekspert w dziedzinie poczucia szczęścia w miejscu pracy.

IV Kongres E(x)plory pt. „Innowacje w sporcie“ odbył się 5-6 października 2016 roku w Gdyni, poświęcony obszarowi sportu i wdrażanych na tym polu innowacyjnych technologii i rozwiązań.

Rejestracja na Kongres E(x)plory: www.kongres.explory.pl/rejestracja

 

Więcej informacji na stronie kongresu