Udoskonalasz mikrofalówkę? Pracujesz nad nową aplikacją do zarządzania inteligentnym domem? Budujesz domową rozdrabniarkę śmieci? Zamierzasz coś stworzyć i  szukasz inspiracji? Nasze wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

 Serdecznie zapraszamy  do udziału w Strefie Makers - spotkaniu makersów i innowatorów z całej Polski, które odbędzie się 21 października 2017 podczas Gdynia E(x)plory Week w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia.

 

W ramach Strefy Makers organizujemy spotkanie konstruktorów i majesterkowiczów z całej Polski- będzie to specjalna przestrzeń na pokazy, warsztaty i wspólne działanie dla wszystkich osób tworzących na zasadach Do It Yourself.

 Zaprezentuj swój projekt w formie stoiska wystawienniczego, czy warsztatu i pokazu. Gwarantujemy szeroką publiczność i możliwość poznania Makersów z całej Polski.

Udział w Strefie Makers jest bezpłatny.

 Na zgłoszenia udziału czekamy do 1 września 2017. Zgłoszenia prosimy przesłać mailem na adres p.karpinska@fzt.org.pl w tytule maila wpisując „Strefa Makers”. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o szybką deklarację udziału. Warunkiem uczestnictwa jest potwierdzenie uczestnictwa przez organizatora.

 

Gdynia E(x)plory Week to kilkudniowe święto nauki i innowacji, które Fundacja Zaawansowanych Technologii w dniach 18-21 października 2017 roku w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Krótki film z poprzedniej edycji wydarzenia dostępny jest tutaj https://www.youtube.com/watch?v=ccBhT5SNPiw

 Gdynia E(x)plory Week (GEW) to unikalne wydarzenie, które już po raz trzeci organizujemy we współpracy z Miastem Gdynia oraz kilkudziesięcioma partnerami E(x)plory – innowacyjnymi firmami, uczelniami wyższymi, władzami samorządowymi,  urzędami centralnymi. Podczas GEW odbędą się m.in. Krajowy finał Konkursu Naukowego E(x)plory, największego w Polsce konkursu skierowanego do młodych naukowców w wieku 13-20 lat, VI Kongres E(x)plory Innowacje poświęcony działaniom akceleracyjnym dla innowacji oraz Festiwal Nauki i Technologii E(x)plory, którego najważniejszym elementem będzie Strefa Makers

Udostępnij ten artykuł: