Rusza rekrutacja do kolejnej – VII edycji Konkursu Naukowego E(x)plory!

 

Jesteś młodym innowatorem, wynalazcą, badaczem?  Masz 13-20 lat i chcesz pokazać światu nad czym pracujesz? Jeśli tak, Konkurs Naukowy E(x)plory jest właśnie dla Ciebie! Już od 1 września możesz zgłosić swój projekt. Na zgłoszenia czekamy do 31 grudnia 2017.

Konkurs Naukowy E(x)plory to doskonała okazja do skonfrontowania pomysłów ze światem nauki i biznesu, a także wspaniała szansa na poznanie innych młodych pasjonatów nauki i nowych technologii.

Konkurs składa się z 3 etapów:

W I etapie – należy zgłosić swój pomysł na projekt naukowy poprzez formularz online.

Projekty, które zakwalifikują się do II etapu będą prezentowane podczas Regionalnych Festiwali Naukowych E(x)plory odbywających się w różnych miastach Polski, gdzie jurorzy złożeni z ekspertów i naukowców z lokalnych uczelni i firm wybiorą najlepsze prace, które dostaną akredytację do udziału w Finale.

Krajowy Finał Konkursu Naukowego E(x)plory odbędzie się w Gdyni jesienią 2018 roku.  Zeszłoroczny finał wyglądał tak:

W konkursie można wygrać – stypendia naukowe w wysokości 10 000, 7 000, 5 000 zł, udział w największych międzynarodowych konkursach naukowych (m.in. Intel ISEF w USA, Informatrix w Rumunii), nagrody specjalne, wsparcie mentorskie i staże. O nagrodach więcej przeczytasz na: www.explory.pl/nagrody

 

Jak zgłosić się do konkursu? To proste!

  1. Wejdź na explory.pl/rekrutacja
  2. Wypełnij elektroniczny formularz zgłoszeniowy
  3. Odeślij go do nas do 31 grudnia 2017

Udostępnij ten artykuł: