Serdecznie zapraszamy Młodych Naukowców w wieku 13-20 lat do udziału w Stażach Badawczo-Rozwojowych E(x)plory. Program stażowy skierowany jest zarówno do uczestników Konkursu Naukowego E(x)plory, jak i wszystkich innych pasjonatów nauki. Na zgłoszenia czekamy do 2 czerwca 2017.

Jakie możliwości kryje wirtualna rzeczywistość? Od czego zależy wysokość dźwięku? Na jakiej zasadzie działa łódź podwodna? Mrożące krew w żyłach eksperymenty, warsztaty z programowania robotów, optyki i design thinking – to wybrane atrakcje Festiwalu Naukowego E(x)plory, który odbędzie się 7 kwietnia 2017 we Wrocławskim Parku Technologicznym. Głównymi bohaterami wydarzenia będą jednak Młodzi Naukowcy, uczestnicy Konkursu Naukowego E(x)plory. W tym roku w konkursie uczestniczy 6 projektów z województwa dolnośląskiego.

Festiwal Naukowy E(x)plory w Szczecinie  - ruszyły zapisy na warsztaty i pokazy!

 

Przedstawiamy listę 140 projektów, które zakwalifikowały się do II Etapu Konkursu Naukowego E(x)plory w 2017 roku! WYNIKI I ETAPU (PRZYDZIAŁ NA REX) WYNIKI I ETAPU (ALFABETYCZNIE) Serdecznie gratulujemy autorom prac, ich opiekunom oraz wspierającym ich szkołom! Do zobaczenia na jednym z pięciu R...
6 tygodni, 6000 kilometrów, 20 spotkań, 1000 uczniów i nauczycieli to bilans naszej akcji informacyjnej o programie E(x)plory.
Aż 188 uczniów wzięło udział w organizowanych przez nas inspirujących warsztatach w ramach Strefy Inspiracji E(x)plory. Warsztaty odbyły się w 4 miastach Polski: Gdyni, Wrocławiu, Szczecinie oraz Podzamczu k. Kielc