O programie Explory

Program Explory

Największa w Polsce inicjatywa wpierająca utalentowaną młodzież w wieku do 20 lat w realizacji innowacyjnych projektów z obszaru #STEAM oraz promująca ich osiągnięcia na arenie międzynarodowej. Odkrywamy i rozwijamy Młode Talenty od 2011 roku. 

Explory łączy

kreatywną młodość i doświadczone autorytety, start-up’y oraz duże przedsiębiorstwa, organizacje pozarządowe i instytucje publiczne, szkoły, edukatorów i najlepsze uczelnie wyższe, duże miasta i małe miejscowości

Społeczność i nagrody Explory

Społeczność Explory to 4.500 Eksplorerek i Eksplorerów, którzy zgłosili do Konkursu Explory 2.400 projektów STEAM. Na nagrody finansowe przeznaczyliśmy blisko 1.5 mln złotych.

Wydarzenia Explory

W ciągu dotychczasowych edycji odbyły się łącznie 200+ wydarzeń dla pasjonatów innowacji i technologii. Wzięło w nich udział ponad 397 tysięcy uczestników a zasięg działań promocyjnych to ponad 3 mln odbiorców.

Reprezentujemy i promujemy Polskę zagranicą

Laureatki i Laureaci Explory reprezentują Polskę w największym i najbardziej prestiżowym konkursie #STEAM na świecie Regeneron International Science Engineering Fair (ISEF), który co roku odbywa się w USA dla kilku tysięcy Młodych Talentów z pulą nagród wynoszącą obecnie 9 mln USD.

Anna Urban-Marcinkiewicz

Dyrektorka ds. Rozwoju

Skip to content