Jakub Jędrzejewski
Michał Zwierz
Microwave Resonant Cavity Thruster (MRCT), silnik mikrofalowy
Szkoła: Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim
Opiekun naukowy: dr Paweł Sobczak
Nagroda
I nagroda - stypendium naukowe w wysokości 10 000 zł
Intel ISEF w USA
Nagroda specjalna Akademii Morskiej w Gdyni
Zobacz więcej
Michał Paszkowski
Pearfect – interpretowany język programowania na platformy Windows, Linux i macOS
Szkoła: Publiczne Gimnazjum nr 7 im. Zbigniewa Herberta w Bełchatowie
Opiekun naukowy: Edyta Paszkowska
Nagroda
II nagroda - stypendium naukowe w wysokości 7 000 zł
Intel ISEF w USA
Zobacz więcej
Oliwia Krzemień
Bartosz Biesiadecki
Identyfikacja esterazy leukocytów w moczu, w celu wczesnego wykrycia zakażenia układu moczowego u dzieci i niemowląt
Szkoła: VI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Krakowie
Opiekun naukowy: dr Agata Kurek
Nagroda
III nagroda - stypendium naukowe w wysokości 5 000 zł
Program mentorski PwC
Program mentorski Fundacji Startup Hub Poland
Nagroda MITEF
EXPO-SCIENCES EUROPE 2018
Zobacz więcej
Agata Gaweł
Wpływ produktów zielarskich na florę bakteryjną oraz biologię prawidłowych i rakowych komórek człowieka
Szkoła: II LO im. S. Batorego w Warszawie
Opiekun naukowy: Marlena Godlewska
Nagroda
Nagroda specjalna DPD Polska Stypendium w wysokości 3000 zł
Zobacz więcej
Aleksandra Snuzik
Zwalczanie pasożytniczych chromalweolatów lotnymi frakcjami fitoncydów z cebuli zwyczajnej
Szkoła: V liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w Krakowie
Opiekun naukowy: Tomasz Gełdon
Nagroda
Nagroda specjalna od The SWAN School
Zobacz więcej
Anna Aldona Skierska
Wpływ różnych właściwości biologiczno-chemicznych na efektywność nanokrystalicznych ogniw słonecznych
Szkoła: Gimnazjum nr 10 w Szczecinie
Opiekun naukowy: Magdalena Lisak
Nagroda
EXPO-SCIENCES EUROPE 2018
Zobacz więcej
Anna Łeń
Dynamika przepływów z poruszającym się frontem
Szkoła: Publiczne Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Łódzkiej
Opiekun naukowy: Agnieszka Łeń
Nagroda
Intel ISEF w USA
Zobacz więcej
Artur Czernia
Gabriela Staniszewska
Patryk Ciebień
SmartLang - Platforma do nauki języków
Szkoła: Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy
Opiekun naukowy: Krzysztof Kliś
Nagroda
Nagroda specjalna MEN
Zobacz więcej
Daria Cisło
Wpływ oddziaływania allelopatycznego pikoplanktonowej sinicy Synechocystis sp. w środowisku wodnym
Szkoła: III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni
Opiekun naukowy: Sylwia Śliwińska-Wilczewska
Nagroda
Nagroda specjalna Grupy LOTOS
EXPO-SCIENCES EUROPE 2018
Zobacz więcej
Dominika Kankowska
Robert Kreft
Filip Werochowski
Samuel Hejden
Wykorzystanie elektropneumatyki w automatyce na podstawie urządzenia ,,Window-climber''
Szkoła: Politechnika Gdańska
Opiekun naukowy: Gabriela Werochowska
Nagroda
EXPO-SCIENCES EUROPE 2018
Zobacz więcej
Dorian Żarna
Wiktor Kuś
Innowacyjna jednostka napędowa
Szkoła: ZS nr 4 w Bydgoszczy
Opiekun naukowy: Kamilla Tuzińska
Nagroda
Nagroda specjalna od Drutex
Nagroda specjalna od Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego
EXPO-SCIENCES EUROPE 2018
Zobacz więcej
Emil Markiewicz
Platforma dla tanich smartwatchy
Szkoła: Publicznego Liceum Ogólnokształcące Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawaców im. Bł Natalli Tułasiewicz
Opiekun naukowy: Marta Mickiewicz-Metelska
Nagroda
Intel ISEF w USA
Zobacz więcej
Ernest Dwojak
Bateria grafenowa Smart Battery +
Szkoła: Politechnika Świętokrzyska
Opiekun naukowy: dr. inż Artur Szmidt
Nagroda
Program mentorski PwC
Program mentorski Fundacji Startup Hub Poland
Zobacz więcej
Filip Wylęgała
Przydomowa rozdrabniarka plastiku - PET Mill - czyli co zrobić gdy zgniatanie
Szkoła: VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach
Opiekun naukowy: Łucja Chwastek
Nagroda
Nagroda specjalna od The SWAN School
Nagroda specjalna Urzędu Patentowego RP
EXPO-SCIENCES EUROPE 2018
Zobacz więcej
Jeremi Chabros
Wpływ kofeiny i teofiliny na układ nerwowy i dynamikę rozwoju Tribolium castaneum
Szkoła: III LO im. Stefana Batorego w Chorzowie
Opiekun naukowy: dr Jacek Francikowski
Nagroda
EXPO-SCIENCES EUROPE 2018
Zobacz więcej
Maciej Solnicki
Wielofunkcyjne hybrydowe układy elektrokatalityczne aktywne wobec elektroredukcji tlenu
Szkoła: II LO im. Stefana Batorego w Warszawie
Opiekun naukowy: dr Sylwia Żołądek
Nagroda
Program mentorski PwC
Intel ISEF w USA
Program mentorski Fundacji Startup Hub Poland
Nagroda specjalna Grupy LOTOS
Nagroda specjalna od The SWAN School
Zobacz więcej
Magdalena Kubrak
Krzysztof Andrulonis
Jakub Lamorski
Chemanalyse - twoja aplikacja do zadań laboratoryjnych z chemii
Szkoła: II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie
Opiekun naukowy: Julita Monieta
Nagroda
Nagroda specjalna od Polpharma
EXPO-SCIENCES EUROPE 2018
Zobacz więcej
Mateusz Sumorek
Tomasz Muśko
Dominik Wilczyński
Domowy system usprawniający życie osób niesłyszących i niedosłyszących
Szkoła: Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku
Opiekun naukowy: Irena Osiak
Nagroda
EXPO-SCIENCES EUROPE 2018
Zobacz więcej
Michał Mikołaj Radkowski
Michał Żmijewski
Beehive Net - elektroniczna pomoc w służbie pszczelarza
Szkoła: IV Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach
Opiekun naukowy: Dorota Kostecka
Nagroda
Nagroda specjalna DPD Polska Stypendium w wysokości 3000 zł
EXPO-SCIENCES EUROPE 2018
Zobacz więcej
Mikołaj Kuziora
Mateusz Chmiel
Szczepan Wołosz
Badanie i wykonanie wzmacniacza elektroakustycznego.
Szkoła: Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku
Opiekun naukowy: Marian Chrpako
Nagroda
EXPO-SCIENCES EUROPE 2018
Zobacz więcej
Mikołaj Włochowicz
Biopolimery pochodzenia roślinnego
Szkoła: Gimnazjum Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. C.K. Norwida w Myszkowie
Opiekun naukowy: Barbara Chorodecka
Nagroda
Nagroda Specjalna Przewodniczącej Jury Prof. Barbary Liberdy
EXPO-SCIENCES EUROPE 2018
Zobacz więcej
Rafał Karwowski
Witamina B17 - nieodkryty fenomen medyczny w walce z rakiem czy medyczny absurd?
Szkoła: Zespół Szkół nr 66 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Opiekun naukowy: Konrad Kosicki
Nagroda
Nagroda specjalna Ambasady Izraela - wyjazd do Izraela, wizyta studyjna
Nagroda specjalna RCNT – dwutygodniowy staż w Regionalnym Centrum Naukowo-Technologicznym w Chęcinach
Zobacz więcej
Robert Kristof
Jan Cyran
SOLUTION - Urządzenie wspomagające sposób poruszania się osób niewidomych
Szkoła: Zespół Szkół Technicznych im. Stanisława Staszica w Rybniku
Opiekun naukowy: Piotr Tokarz
Nagroda
Infomatrix w Rumunii
Nagroda specjalna Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Zobacz więcej
Sebastian Nowak
Anemometr do badania przepływu ciągu odkurzaczy
Szkoła: Zespół Szkół Budowlano - Drzewnych im. Bolesława Chrobrego, XXVIII Liceum ogólnokształcące w Poznaniu
Opiekun naukowy: Tomasz Rychlicki
Nagroda
EXPO-SCIENCES EUROPE 2018
Zobacz więcej
Szymon Gaca
Wpływ chelatów IDHA żelaza i miedzi na przyswajanie azotu przez pszenice
Szkoła: 1 LO im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Opiekun naukowy: Hanna Synowiec-Rudawska
Nagroda
EXPO-SCIENCES EUROPE 2018
Zobacz więcej
Szymon Paweł Kanikowski
Medium wpływające na sprawność cieplną rurek cieplnych, z jednoczesnym zapobieganiem eutrofizacji
Szkoła: I liceum ogólnokształcące im. Karola Marcinkowskiego
Opiekun naukowy: Hanna Rudawska
Nagroda
Intel ISEF w USA
Zobacz więcej
Zofia Szlemp
Bernard Busz
Skrobia - plastik przyszłości
Szkoła: Zespół szkół nr 2 im. Mikołaja Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi w Lesznie
Opiekun naukowy: Anna Władkowska
Nagroda
EXPO-SCIENCES EUROPE 2018
Zobacz więcej
Zuzanna Dróżdż
Nie zabieraj serca do nieba
Szkoła: I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Zduńskiej Woli
Opiekun naukowy: Anna Maćczak-Pacelt
Nagroda
Nagroda specjalna od Polpharma
Nagroda specjalna Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Zobacz więcej