EXPLORY TOUR

Zapraszamy uczniów ostatnich klas szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych wraz z nauczycielami do wzięcia udziału w absolutnie wyjątkowych bezpłatnych zajęciach, zorganizowanych w ramach pierwszej edycji EXPLORY TOUR!  

Podczas EXPLORY TOUR Zespół Explory wyruszy w czerwcu w 2-tygodniową trasę aby w kilku miastach Polski spotkać się z młodzieżą, zainteresowaną tym, aby dowiedzieć się, w jaki sposób zacząć przygodę z nauką i jak – krok po kroku – wymyśleć i zrealizować projekt naukowy będąc uczniem. 

Co więcej, podczas przygotowanych specjalnie dla uczniów zajęć warsztatowych wspólnie wypracujemy pierwsze pomysły projektowe, które następnie, pod okiem szkolnych opiekunów naukowych będą gotowe do dalszego rozwoju. 

WARSZTATY

Pracuj pod okiem ekspertów nad pierwszymi pomysłami na projekty badawcze i inżynierskie. Wykorzystamy metodykę Open Space Technology, aby wspólnie definiować tematy projektów i kluczowe elementy.

WYKŁADY

Poznaj nowe trendy w nauce i technologiach. Dowiedz się jakie kompetencje będą Ci potrzebne w przyszłości. Poznaj naukowców i ekspertów.

SPOTKANIA Z LAUREATAMI I ALUMNAMI EXPLORY

Skorzystaj z okazji, by porozmawiać młodymi talentami, które zrealizowały swój projekt i odniosły sukces! Zainspiruj się i uzyskaj odpowiedzi na wszystkie interesujące Cię pytania.