PROGRAMY WSPARCIA

Program Mentorski 2024

Chcesz dowiedzieć się, jak prowadzić super ciekawe projekty naukowe, promować swoje pomysły i znaleźć mega inspirację? Dołącz do sekcji mentorskiej programu „Młode Talenty Explory 2024”! Będziemy rozwijać cele zrównoważonego rozwoju i działać wspólnie.

Oglądaj webinary i bierz udział w Q&A z naszymi alumnami. Po ukończeniu webinarów i rozwiązaniu QUIZU, dostaniesz Certyfikat!

Zdobycie Certyfikatu daje możliwość ubiegania się o granty w programie. Nie przegap najbliższego Q&A i webinarów – zapraszamy!

Program Grantowy 2024

Zapraszamy młodzież w wieku od 13 do 20 lat do wzięcia udziału w części grantowej programu 'Młode Talenty Explory 2024′, która pomoże Wam rozwijać Wasze badawcze i naukowe pasje. Ta część programu ma na celu nauczenie Was, jak zdobywać i zarządzać funduszami na projekty związane z celami zrównoważonego rozwoju. Dzięki wsparciu Fundacji Empiria i Wiedza, mamy do rozdania aż 21 000 zł!

Program startuje 2 kwietnia 2024 roku, a zgłoszenia do części grantowej można składać do 31 października 2024 roku. Projekty, które zdobędą certyfikat ukończenia części mentoringowej, mogą ubiegać się o dofinansowanie. Granty przyznawane są co miesiąc, a maksymalna kwota miesięczna to 3000 zł.

W każdym miesiącu odbędą się eliminacje projektów do momentu przyznania grantu, zakończenia programu lub rezygnacji uczestnika. Możecie aplikować o granty w wysokości 500 zł lub 1000 zł, aby zrealizować swoje badania, projekty naukowe lub wynalazki. Dołączcie i zdobądźcie wsparcie na swoje pomysły!

Aplikacje:

Aplikacje do programu przyjmujemy od 2 kwietnia do 31 października 2024 roku. Aby zgłosić swoją aplikację, musisz najpierw zdobyć certyfikat ukończenia części mentoringowej programu

ELIMINACJE:

Projekty zgłoszone do dofinansowania biorą udział w comiesięcznych eliminacjach. Eliminacje będą trwały aż do momentu otrzymania grantu lub zakończenia programu,

Publikacja wyników:

Wyniki oceny aplikacji opublikujemy na stronie internetowej www.explory.pl, najpóźniej do 15 dnia kolejnego miesiąca po zakończeniu eliminacji w danym miesiącu.

Przyznanie grantu:

Gdy otrzymasz grant, podpisujesz umowę z Fundacją Zaawansowanych Technologii

Wypłata środków:

Środki w ramach grantu otrzymasz do 30 dni od momentu podpisania umowy

Sprawozdanie z realizacji projektu

Od dnia podpisania umowy, masz 90 dni na złożenie sprawozdania z realizacji umowy. Sprawozdanie obejmuje prezentujące postępów i wyników Twojego projektu.

 

 

Partnerem Programu Grantowo – Mentoringowego 2024 jest Fundacja Empiria i Wiedza. 

PAULINA KARPIŃSKA

KONTAKT W SPRAWIE GRANTÓW
604526507 p.karpinska@fzt.org.pl

ANNA SKIERSKA

KONTAKT W SPRAWIE MENTORINGU
a.skierska@fzt.org.pl